top of page

EVENTS

Event Plánování 
 

Plánujete firemní akci, zasedání, konferenci, workshopy, přednášku, teambuilding nebo jiný happening?

Nově zrekonstruovaný statek P22  je tím pravým místem pro pořádání firemních a společenských akcí.
Kapacita prostor je ve vnitřních prostorách stodoly až 100 hostů, v baru až 30 hostů.
Pergola pojme 70 hostů na sezení a před stage na malé venkovní scéně se spokojeně uvolní až 150 hostů. Venkovní stage nabízí i otočení na horní louku, která pojme až 500 hostů.

Vynikajícím doplňkem firemních i společenských akcí jsou volnočasové aktivity, které u nás můžete využít. Kromě  jízdy na koních, hospodářských strojích, vyhlídkové lety či unikátní hry pro Vás rádi zorganizujeme i doprovodný program dle vašeho přání. Oblíbené jsou tematické teambuildingové aktivity nebo ochutnávky vín, rumů a doutníků. Naši animátoři se dokáží postarat o Vaše ratolesti a nechat Vás tak vychutnat kouzlo okamžiku.

 

svatby
 

Statek P22 je vaši cestou k nezapomenutelnému zážitku pro Vás i pro Vaše nejbližší. Prostředí plné přírody, zákoutí a příjemného prostředí pohladí po duši nejen Vás, ale i Vaše nejbližší.
Celý areál budete mít ve svůj velký den jen pro sebe.

Kapacita našich vnitřních společenských prostor je až 120 osob a zahradní plochy pojmou přibližně 500 lidí. Ubytování je možné pro 14 hostů ve dvoulůžkových pokojích a další ubytování ve formě přistýlek, tee pee s možností externího ubytování pro další hosty. Svatba v přírodě na statku P22 je ideální variantou pro všechny snoubence.

 

Catering
 

Každý pokrm připravujeme od prvopočátku a s láskou. Pracujeme pouze s kvalitními a prověřenými surovinami. Máme ověřené postupy, které vycházejí z dlouholeté zkušenosti. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a vycházíme z jeho potřeb a potřeb akce samotné. Máme rádi jak tradiční gastronomii, tak i fusion, vycházející z našich poznávacích cest do zahraničí. Naše nabídka nadchne i klienty, kteří preferují možnosti vegan, vegetarián, raw, bezlepek, či bez cukru.

 

 

Ve všech plánovaných produkcích a eventů je potřeba dodržet veškeré platné zákony a ohlášky ČR. Toto vždy zajištuje pořadatel, nebo pořadatelem určená osoba nebo společnost.

bottom of page